Luni |
||
EMISIUNE TV MATINEU CULTURAL |
orele 8.00 - 8.50 |
Coordonator: Denisa Popescu |
ANSAMBLUL ARTA |
orele 12.00 - 16.00 (pregatire tinere talente - muzica, dans, poezie) |
Coordonator: Elena Toma |
CONFERINTA DE PRESA (Prefectura) |
orele 13.00 - 14.00 |
Delegat: Marius Chiva |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 16.30 - 21.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |
EMISIUNE TV SERATA CULTURALA |
orele 16.30 - 17.30 |
Coordonator: Denisa Popescu |
CORUL ARS NOVA |
orele 18.00 - 20.00 |
Coordonator: prof. Gheorghe Gomoiu |
CLUBUL DE BRIDGE |
orele 18.00 - 22.00 |
Coordonatori : Marius Chiva, Bogdan Neacsu |
CENACLU S.F. ANTARG |
orele 19.30 - 23.00 |
Coordonatori: Liviu Martin si Cezar Mazilu |
Marti |
||
EMISIUNE TV MATINEU CULTURAL |
orele 8.00 - 8.50 |
Coordonator : Denisa Popescu |
ELABORARE SI REDACTARE DE ARTICOLE PENTRU PUBLICARE ÎN CAFENEAUA LITERARA din partea CLUBULUI SCRIITORILOR |
||
CURS DE INITIERE ÎN SAH |
orele 16.00 - 18.00 |
Coordonatori: Ion Arvunescu si Marius Chiva |
CLUBUL SCRIITORILOR SI SEDINTA DE REDACTIE - REVISTA CAFENEAUA LITERARA |
orele 18.00 - 20.00 |
Coordonatori: Virgil Diaconu, Mihaela Matei |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 16.30 - 21.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |
Miercuri |
||
EMISIUNE TV MATINEU CULTURAL |
orele 8.00 - 8.50 |
Coordonator: Denisa Popescu |
CURS DE GIMNASTICA AEROBICA |
orele 10.00 - 12.00 si 16.00 - 17.30 |
Coordonatori: Alexandru Popa, Gabriela Matar |
SEDINTA DE REDACTIE - REVISTA ARGES |
orele 11.00 - 14.00 |
Coordonatori: Denisa Popescu, Marin Ionita, Simona Fusaru, Gabriela Matar |
ANSAMBLUL ARTA |
orele 11.00 - 14.00 (pregatire tinere talente - muzica, dans, poezie) |
Coordonator: Elena Toma |
CONFERINTA DE PRESA (PRIMARIE) |
orele 14.00 - 15.00 |
Delegat: Marius Chiva |
CURS DE LIMBA SI CIVILIZATIE FRANCEZA |
orele 17.00 - 19.00 |
Coordonatori : prof. Georgescu, Denisa Popescu |
CURS DE INITIERE ÎN SAH |
orele 16.00 - 18.00 |
Coordonatori: Ion Arvunescu si Marius Chiva |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 16.30 - 18.50 si 18.00 - 21.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |
CURS DE SAHAJA - YOGA |
orele 16.00 - 18.00 |
Coordonator : Calin Chiroiu |
SALONUL ARTELOR |
orele 18.00 - 20.00 |
Coordonatori : Denisa Popescu si Marin Ionita |
Joi |
||
EMISIUNE TV MATINEU CULTURAL |
orele 8.00 - 8.50 |
Coordonator: Denisa Popescu |
SEDINTA DE REDACTIE REVISTA MUNTENIA EXPRES |
orele 15.00-17.00 |
Coordonatori: Marius Chiva, Valentin Uruc, Mihaela Matei |
CURS DE INITIERE ÎN SAH |
orele 16.00 - 18.00 |
Coordonatori: Ion Arvunescu, Marius Chiva |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 16.30 - 21.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |
CLUBUL DE DRUMETIE SI ECOLOGIE MONTANA CRESTE CARPATINE |
orele 18.00 - 20.00 |
Coordonatori: Ion Nodea, Marius Chiva |
CORUL ARS NOVA |
orele 18.00 - 20.00 |
Coordonator: prof. Gheorghe Gomoiu |
CLUBUL DE BRIDGE |
orele 18.00 - 22.00 |
Coordonatori : Marius Chiva, Bogdan Neacsu |
Vineri |
||
EMISIUNE TV MATINEU CULTURAL |
orele 8.00 - 8.50 |
Coordonator: Denisa Popescu |
CURS DE GIMNASTICA AEROBICA |
orele 10.00 - 12.00 si 16.00 - 17.30 |
Coordonatori: Alexandru Popa, Gabriela Matar |
CURS DE INITIERE ÎN SAH |
orele 10.00 - 12.00 |
Coordonatori: Ion Arvunescu si Marius Chiva |
CLUBUL XXL |
orele 11.00-14.00 |
Coordonator: Elena Toma |
ANSAMBLUL ARTA |
orele 14.00-18.00 |
Coordonator: Elena Toma |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 16.30 - 18.50 si 18.00 - 21.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |
CLUBUL DE JAZZ |
orele 18.00 - 21.00 |
Coordonator: Liviu Martin |
CLUBUL IUBITORILOR DE ISTORIE, SEDINTA DE REDACTIE - REVISTA RESTITUIRI |
orele 14.00 - 17.00 |
Coordonator: Marius Chiva |
Sâmbata |
||
AGENTIA DE MANECHINE ALLURE - CURS MISCARE SCENICA |
orele 10.00 - 14.00 |
Coordonatori: Oana Duica, Tiberiu Clenci, Radu Dobrea |
CURS DE CANTO, ANSAMBLUL ARTA |
orele 10.00 - 13.00 |
Coordonator : Elena Toma |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 14.00 - 17.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |
Duminica |
||
AGENTIA DE MANECHINE ALLURE - CURS MISCARE SCENICA |
orele 10.00 - 14.00 |
Coordonatori: Oana Duica, Tiberiu Clenci, Radu Dobrea |
CURS DE CANTO, ANSAMBLUL ARTA |
orele 10.00 - 13.00 |
Coordonator : Elena Toma |
CURS DE DANS SPORTIV |
orele 14.00 - 17.00 |
Coordonatori: Corina si Alfred Schieb |